Tolon İzmir Teknik Servis

80 yıldır çamaşır yıkama - sıkma, çamaşır kurutma, çamaşır ütüleme ve çamaşır katlama makinaları üreten Tolon, 3 nesildir İzmir’deki tesisinde kalite odaklı, kaynaklarını doğru bir şekilde kullanarak operasyonel verimlilik ilkeleri ile üretim gerçekleştirmektedir.Tolon ticari çamaşırhane pazarına hitap etmek amacıyla, Tolon distribütör ağı kurma sürecini sürdürürken, Tolon hem ticari hem de ağır sanayi pazarında Türkiye’de pazar lideri haline gelerek özelleştirilmiş bir ürün yelpazesi ile AB pazarında da Türkiye’de olduğu gibi pazar liderliğine kilitlenmiştir. Bugün mobil servis aracılığıyla teknik servis hizmetini sürdüren ve tüm İzmir'de aynı anda teknik servis sunan İzmir Servis Çağrı Merkezi bugün son teknolojik cihazlarla siz değerli müşterilerimizin 7/24 hizmetindedir. Tolon İzmir Servis Çağrı Merkezimize dilerseniz "444 4 834" den ulaşabilir ve Tolon marka ürününüz için İzmir Servis Çağrı Merkezi teknik servis personeli çağırabilirsiniz.

Tolon İzmir Teknik Servisi ve Çağrı Merkezi olarak; tüm İzmir ilçe ve semtlerinde, tüm yerli ve yabancı markaların, çamaşır yıkama, sıkma, kurutma, ütüleme ve katlama montaj, bakım ve arıza servis hizmetleri sunmaktayız
Profesyonel ekibimiz ve garantili servis hizmetlerimizle, 7/24 hizmetinizdeyiz.

Tolon çamaşır yıkama, sıkma, kurutma, ütüleme ve katlama gibi başlıca ürünlere teknik servis hizmeti sunan firmamız bugün başarılı çalışmalarıyla sektörde adından söz ettirmekte ve her gün başarılarının verdiği güvence ile hizmet vermeye devam etmektedir. Sizin de Tolon marka cihazınızda sorun varsa veya montaj işlerinizi yaptırmayı düşünüyorsanız size bu konuda profesyonel hizmeti verecek olan Tolon İzmir Servis Çağrı Merkezi'ni arayıp randevu alabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimizin telefonlarını bekliyoruz.

Güvenilir Ekip

Tüm Cihazlarınızı dürüst ve güvenilir ekibimize teslim edebilirsiniz.

Garantili Teknik Servis

Garanti dahilinde arıza tekrarı olan cihazlara her zaman servis önceliği tanınır. Kaliteli ve garantili bir onarım hizmeti almak için bizi arayın.

Profesyonel Hizmet

Bildirdiğiniz tüm çağrılar uzman kadromuz tarafından büyük bir titizlikle ve prfesyonelce incelencektir.

Teknik Servis gezici ekiplerimiz problemi makinanızı yerinde, evinizde tamir edecek. Böylelikle hem zamandan hem fiyattan tasarruf sağlayacaksınız. Bu sebepten dolayı şunu söylüyoruz. Piyasadaki en hesaplı, ekonomik çözümleri biz sunuyoruz.

Tolon Endüstriyel Cihazlar Servisi

Uygun fiyatlı, sözleşmeli bir bakım programı ile pahalı onarım masraflarından kaçınabilirsiniz. Deneyimli mühendis ve teknisyenlerimiz ile periyodik bakım anlaşması çerçevesinde koruyucu ve kestirimci bakım yapılarak cihaz ve sistemlerinizin her zaman efektif çalışmalarını sağlıyoruz.