Sharp İzmir Teknik Servis

Sharp tüm dünyada benzersiz ve türünün tek örneği elektronik ürünleri ve çözümleriyle tanınan bir şirkettir. Sharp Electronics iş yerinde, evde ve aradaki her yerde insanların hayatlarına fayda sağlayacak ürünlerle, iş zamanı ve kişisel zaman arasında bir denge oluşturmaktadır. Bugün mobil servis aracılığıyla teknik servis hizmetini sürdüren ve tüm İzmir'de aynı anda teknik servis sunan İzmir Servis Çağrı Merkezi bugün son teknolojik cihazlarla siz değerli müşterilerimizin 7/24 hizmetindedir. Sharp İzmir Servis Çağrı Merkezimize dilerseniz "444 4 834" den ulaşabilir ve Sharp marka ürününüz için İzmir Servis Çağrı Merkezi teknik servis personeli çağırabilirsiniz.

Sharp İzmir Beyaz Eşya Teknik Servisi ve Çağrı Merkezi olarak; tüm İzmir ilçe ve semtlerinde, tüm yerli ve yabancı markaların, buzdolabı, fırın, kombi, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi montaj, bakım ve arıza servis hizmetleri sunmaktayız
Profesyonel ekibimiz ve garantili servis hizmetlerimizle, 7/24 hizmetinizdeyiz.

Sharp çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve buzdolabı gibi başlıca ürünlere teknik servis hizmeti sunan firmamız bugün başarılı çalışmalarıyla sektörde adından söz ettirmekte ve her gün başarılarının verdiği güvence ile hizmet vermeye devam etmektedir. Sizin de Sharp marka cihazınızda sorun varsa veya montaj işlerinizi yaptırmayı düşünüyorsanız size bu konuda profesyonel hizmeti verecek olan Sharp İzmir Servis Çağrı Merkezi'ni arayıp randevu alabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimizin telefonlarını bekliyoruz.

Güvenilir Ekip

Tüm Cihazlarınızı dürüst ve güvenilir ekibimize teslim edebilirsiniz.

Garantili Teknik Servis

Garanti dahilinde arıza tekrarı olan cihazlara her zaman servis önceliği tanınır. Kaliteli ve garantili bir onarım hizmeti almak için bizi arayın.

Profesyonel Hizmet

Bildirdiğiniz tüm çağrılar uzman kadromuz tarafından büyük bir titizlikle ve prfesyonelce incelencektir.

Teknik Servis gezici ekiplerimiz problemi makinanızı yerinde, evinizde tamir edecek. Böylelikle hem zamandan hem fiyattan tasarruf sağlayacaksınız. Bu sebepten dolayı şunu söylüyoruz. Piyasadaki en hesaplı, ekonomik çözümleri biz sunuyoruz.

Sharp Teknik Servisi

Uygun fiyatlı, sözleşmeli bir bakım programı ile pahalı onarım masraflarından kaçınabilirsiniz. Deneyimli mühendis ve teknisyenlerimiz ile periyodik bakım anlaşması çerçevesinde koruyucu ve kestirimci bakım yapılarak cihaz ve sistemlerinizin her zaman efektif çalışmalarını sağlıyoruz.