Miele İzmir Teknik Servis

Miele markası 1899 yılında kurulmuştur. Yıllar önce adımları atılan ve bugün büyük bir şirket haline gelen Miele şu anda bir dünya markası statüsünde hizmet vermektedir. Her gün yeniliklerle gelişen ve son teknoloji ürünlerle müşterilerinin karşısına çıkan Miele markası bugün binlerce servis noktası ile müşterilerine hizmet vermekte ve satışlarını sürdürmektedir. Türkiye'nin tüm illerine yayılmayı başaran ve ülkemizin iç pazarında önemli rol oynayan Miele bugün kaliteli ve uygun fiyatlı ürünleri tek çatı altında toplamaktadır. İzmir'de faaliyetini sürdürmek amacı ile 2001 yılında başlayan serüven İzmir'de Miele marka ürünleri kullanan müşterilerimize teknik destek sağlamak amacı ile özel servis statüsünde uzun yıllar önce kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana sektörün verdiği tecrübe ile müşterilerine kendini geliştiren firmamız her geçen gün İzmir'de günlük servis kapasitesini arttırmış ve sunduğu servis hizmetleri ile başarılarını sürdürmektedir. Bugün mobil servis aracılığıyla teknik servis hizmetini sürdüren ve tüm İzmir'de aynı anda teknik servis sunan İzmir Servis Çağrı Merkezi bugün son teknolojik cihazlarla siz değerli müşterilerimizin 7/24 hizmetindedir. Miele İzmir Servis Çağrı Merkezimize dilerseniz "444 4 834" den ulaşabilir ve Miele marka ürününüz için İzmir Servis Çağrı Merkezi teknik servis personeli çağırabilirsiniz.

Miele İzmir Teknik Servisi ve Çağrı Merkezi olarak; tüm İzmir ilçe ve semtlerinde, tüm yerli ve yabancı markaların, klima, buzdolabı, fırın, kombi, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi montaj, bakım ve arıza servis hizmetleri sunmaktayız
Profesyonel ekibimiz ve garantili servis hizmetlerimizle, 7/24 hizmetinizdeyiz.

Miele klima, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve buzdolabı gibi başlıca ürünlere teknik servis hizmeti sunan firmamız bugün başarılı çalışmalarıyla sektörde adından söz ettirmekte ve her gün başarılarının verdiği güvence ile hizmet vermeye devam etmektedir. Sizin de Miele marka cihazınızda sorun varsa veya montaj işlerinizi yaptırmayı düşünüyorsanız size bu konuda profesyonel hizmeti verecek olan Miele İzmir Servis Çağrı Merkezi'ni arayıp randevu alabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimizin telefonlarını bekliyoruz.

Güvenilir Ekip

Tüm Cihazlarınızı dürüst ve güvenilir ekibimize teslim edebilirsiniz.

Garantili Teknik Servis

Garanti dahilinde arıza tekrarı olan cihazlara her zaman servis önceliği tanınır. Kaliteli ve garantili bir onarım hizmeti almak için bizi arayın.

Profesyonel Hizmet

Bildirdiğiniz tüm çağrılar uzman kadromuz tarafından büyük bir titizlikle ve prfesyonelce incelencektir.

Teknik Servis gezici ekiplerimiz problemi makinanızı yerinde, evinizde tamir edecek. Böylelikle hem zamandan hem fiyattan tasarruf sağlayacaksınız. Bu sebepten dolayı şunu söylüyoruz. Piyasadaki en hesaplı, ekonomik çözümleri biz sunuyoruz.

Servisi Olduğumuz Cihazlar

Evinizde veya İşyerinizdeki Cihazlarınıza Sizin Kadar Biz de Değer Veriyoruz.

Ankastre fırın, davlumbaz ve diğer cihazlarınızın onarımını sağlamak için çözüm odaklı hizmet vermekteyiz.

Buzdolabı problemlerinizde müşteri memnuniyeti, parça ve işçilik garantisiyle onarım işlemini tamamlamaktayız.

Çamaşır makinesi servisi olarak tamir, bakım, montaj ve yedek parça sektöründe hizmet vermekteyiz.

Bulaşık makineleriniz için yüksek kaliteli müşteri hizmetleri sunarız.

Kombinizden en iyi verimi almak için düzenli ve periyodik bakımları yaptırmalısınız.

Yaşam alanlarınızın iklimlendirilmesi için en iyi fiyat garantili servis, güvenilir montaj, hızlı ve sorunsuz servis uygulamaları sunuyoruz.