Kromluks İzmir Teknik Servis

Kromlüks markası 1980 yılında kurulmuştur. Yıllar önce adımları atılan ve bugün büyük bir şirket haline gelen Kromlüks şu anda bir dünya markası statüsünde hizmet vermektedir. Her gün yeniliklerle gelişen ve son teknoloji ürünlerle müşterilerinin karşısına çıkan Kromlüks markası bugün binlerce servis noktası ile müşterilerine hizmet vermekte ve satışlarını sürdürmektedir. Türkiye'nin tüm illerine yayılmayı başaran ve ülkemizin iç pazarında önemli rol oynayan Kromlüks bugün kaliteli ve uygun fiyatlı ürünleri tek çatı altında toplamaktadır. İzmir'de faaliyetini sürdürmek amacı ile 2001 yılında başlayan serüven İzmir'de Kromlüks marka ürünleri kullanan müşterilerimize teknik destek sağlamak amacı ile özel servis statüsünde uzun yıllar önce kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana sektörün verdiği tecrübe ile müşterilerine kendini geliştiren firmamız her geçen gün İzmir'de günlük servis kapasitesini arttırmış ve sunduğu servis hizmetleri ile başarılarını sürdürmektedir. Bugün mobil servis aracılığıyla teknik servis hizmetini sürdüren ve tüm İzmir'de aynı anda teknik servis sunan İzmir Servis Çağrı Merkezi bugün son teknolojik cihazlarla siz değerli müşterilerimizin 7/24 hizmetindedir. Kromlüks İzmir Servis Çağrı Merkezimize dilerseniz "444 4 834" den ulaşabilir ve Kromlüks marka ürününüz için İzmir Servis Çağrı Merkezi teknik servis personeli çağırabilirsiniz.
Kromlüks İzmir Teknik Servisi ve Çağrı Merkezi olarak; tüm İzmir ilçe ve semtlerinde endüstriyel  buzdolabı, fırın, bulaşık makinesi gibi endüstriyel mutfak cihazlarının montaj, bakım ve arıza servis hizmetleri sunmaktayız
Profesyonel ekibimiz ve garantili servis hizmetlerimizle, 7/24 hizmetinizdeyiz.
Kromlüks endüstriyel bulaşık makinesi, endüstriyel buzdolabı gibi başlıca endüstriyel mutfak ürünlerine teknik servis hizmeti sunan firmamız bugün başarılı çalışmalarıyla sektörde adından söz ettirmekte ve her gün başarılarının verdiği güvence ile hizmet vermeye devam etmektedir. Sizin de Kromlüks marka cihazınızda sorun varsa veya montaj işlerinizi yaptırmayı düşünüyorsanız size bu konuda profesyonel hizmeti verecek olan Kromlüks İzmir Servis Çağrı Merkezi'ni arayıp randevu alabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimizin telefonlarını bekliyoruz.

Güvenilir Ekip

Tüm Cihazlarınızı dürüst ve güvenilir ekibimize teslim edebilirsiniz.

Garantili Teknik Servis

Garanti dahilinde arıza tekrarı olan cihazlara her zaman servis önceliği tanınır. Kaliteli ve garantili bir onarım hizmeti almak için bizi arayın.

Profesyonel Hizmet

Bildirdiğiniz tüm çağrılar uzman kadromuz tarafından büyük bir titizlikle ve prfesyonelce incelencektir.

Teknik Servis gezici ekiplerimiz problemi makinanızı yerinde, evinizde tamir edecek. Böylelikle hem zamandan hem fiyattan tasarruf sağlayacaksınız. Bu sebepten dolayı şunu söylüyoruz. Piyasadaki en hesaplı, ekonomik çözümleri biz sunuyoruz.

Kromlüks Teknik Servisi

Uygun fiyatlı, sözleşmeli bir bakım programı ile pahalı onarım masraflarından kaçınabilirsiniz. Deneyimli mühendis ve teknisyenlerimiz ile periyodik bakım anlaşması çerçevesinde koruyucu ve kestirimci bakım yapılarak cihaz ve sistemlerinizin her zaman efektif çalışmalarını sağlıyoruz.