Hobart İzmir Teknik Servisi

Onlarca yıldır, ticari yıkama teknolojisinde dünya pazarında lider olan Dünyanın dört bir yanında oteller, restoranlar ve yiyecek-içecek firmaları, büyük ölçekli catering kuruluşları, fırıncılar ve kasaplar, süpermarketler, endüstriyel şirketler, havayolları ve yolcu gemileri gibi müşterilere hizmet veren 100 yıldan fazla bir süredir, atık yıkama, pişirme, yemek hazırlama ve atık teknolojisi sektörlerinden cihaz ve sistemler geliştiren, üreten ve satan firmaya uygun servis olmak çok fazla çaba gerektirir ve sürekli gelişim ile son teknolojilere hakim olmayı şart tutar.

Hobart on yıllardır bulaşık makineleri yüksek kalite, verimlilik ve güvenilirlikleriyle dikkat çekmektedir. Kurumsal felsefemize sağlam bir şekilde bağlanmış ve halktan takdir edilen özellikler ile İzmir Servis Çağrı Merkezi, yaratıcılık ve yeniliklerinden dolayı son kullanıcılar, dernekler, bakanlıklar ve ticaret dergileri tarafından sık sık ödüllendirilmiştir. Bu ödüller servisimizin gerçek bir katma değer kaynağı olduğunu ve günlük temizliği oldukça kolaylaştırdığını göstermektedir. Bu başarılardan faydalanmaya ve daha yenilikçi, ekonomik ve profesyonel servis hizmetleri vermeye devam edeceğiz.

Birkaç kısa saatte binlerce kişiye veya en yüksek mutfak standartlarında sadece birkaç kişiye hizmet veriyorsanız güçlü bir ekibe ve Hobart gibi güçlü bir mutfak ekipmanlarına ihtiyacınız var. İlk porsiyon mu, yoksa 25.000'in mi olduğu konusunda sizi düşündürmeden yarı yolda bırakmayan bir mutfak cihazları servisi istiyorsanız doğru adrestesiniz.Hobart Endüstriyel Mutfak Cihazlarınız ile ilgili sorun yaşadığınızda, yedek parçaya ihtiyaç duyduğunuzda veya bakım sözleşmelerimiz hakkında sorularınız olduğunda: Dilediğiniz zaman buradayız ve size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız! Hobart Ürünlerimiz, finansman seçenekleri veya hijyen konusuyla ilgili sorularınız mı var? Endüstriyel Mutfağınızı planlarken veya bulaşık yıkama işlemlerinizi organize ederken yardıma mı ihtiyacınız var? Endüstriyel Mutfak Aletleri uzmanlarımız size yardımcı olmaya ve tavsiyelerde bulunmaya hazır. 1883 yılında kurulmuş olan Hobart, ürünlerini 50 den fazla ülkeye de ihraç ederek, dünyada tanınan bir marka konumundadır. Yurt içinde yer alan 10 bölgede satış ve servis müdürlükleri, yurtdışında da yer alan 20 den fazla distrübitörü ve servis noktası ile müşterilerine zamanında satış ve servis hizmetini profesyonel olarak vermektedir. Bugün mobil servis aracılığıyla teknik servis hizmetini sürdüren ve tüm İzmir'de aynı anda teknik servis sunan İzmir Servis Çağrı Merkezi bugün son teknolojik cihazlarla siz değerli müşterilerimizin 7/24 hizmetindedir. Hobart İzmir Servis Çağrı Merkezimize dilerseniz "444 4 834" den ulaşabilir ve Hobart marka ürününüz için İzmir Servis Çağrı Merkezi teknik servis personeli çağırabilirsiniz.

Hobart İzmir Teknik Servisi ve Çağrı Merkezi olarak; tüm İzmir ilçe ve semtlerinde, tüm yerli ve yabancı markaların endüstriyel bulaşık makinalarına montaj, bakım ve arıza servis hizmetleri sunmaktayız.
Profesyonel ekibimiz ve garantili servis hizmetlerimizle, 7/24 hizmetinizdeyiz.

Hobartendüstriyel tip bulaşık makinesi, hobart setaltı bulaşık makinesi, hobart giyotin tip bulaşık makinesi, hobart kazan yıkama makinesi, hobart basket bulaşık makinesi, hobart endüstriyel fırın, hobart mikser, blender ve mutfak robotu gibi endüstriyel mutfak cihazları grubu gibi başlıca ürünlere teknik servis hizmeti sunan Hobart İzmir Servis Çağrı Merkezi firmamız bugün başarılı çalışmalarıyla sektörde adından söz ettirmekte ve her gün başarılarının verdiği güvence ile hizmet vermeye devam etmektedir. Sizin de Hobart marka cihazınızda sorun varsa veya montaj işlerinizi yaptırmayı düşünüyorsanız size bu konuda profesyonel hizmeti verecek olan Hobart İzmir Servis Çağrı Merkezi'ni arayıp randevu alabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimizin telefonlarını bekliyoruz.


Hobart Premax ve Profi Serisi Bardak Yıkama Makinesi Servisi arıyorsanız doğru adres İzmir Servis Çağrı Merkezi.

Hobart Önden Yüklemeli Bulaşık Makinesi Servisi arıyorsanız doğru adres İzmir Servis Çağrı Merkezi.

Hobart Davlumbaz Tipi Bulaşık Makinesi Servisi arıyorsanız doğru adres İzmir Servis Çağrı Merkezi.

Hobart Önden Yüklemeli Kap Yıkama Makinesi Servisi arıyorsanız doğru adres İzmir Servis Çağrı Merkezi.

Hobart Davlumbaz Tipi Kap Yıkama Makinesi Servisi arıyorsanız doğru adres İzmir Servis Çağrı Merkezi.

Güvenilir Ekip

Tüm Cihazlarınızı dürüst ve güvenilir ekibimize teslim edebilirsiniz.

Garantili Teknik Servis

Garanti dahilinde arıza tekrarı olan cihazlara her zaman servis önceliği tanınır. Kaliteli ve garantili bir onarım hizmeti almak için bizi arayın.

Profesyonel Hizmet

Bildirdiğiniz tüm çağrılar uzman kadromuz tarafından büyük bir titizlikle ve prfesyonelce incelencektir.

Teknik Servis gezici ekiplerimiz problemi makinanızı işyerinizde tamir edecek. Böylelikle hem zamandan hem fiyattan tasarruf sağlayacaksınız. Bu sebepten dolayı şunu söylüyoruz. Piyasadaki en hesaplı, ekonomik çözümleri biz sunuyoruz.

Hobart Endüstriyel Mutfak Cihazları Servisi

Uygun fiyatlı, sözleşmeli bir bakım programı ile pahalı onarım masraflarından kaçınabilirsiniz. Deneyimli mühendis ve teknisyenlerimiz ile periyodik bakım anlaşması çerçevesinde koruyucu bakım yapılarak cihaz ve sistemlerinizin her zaman efektif çalışmalarını sağlıyoruz.

Hobart Yardımcı Makine ve Ekipmanlar Servisi