General Electric İzmir Teknik Servis

General Electric kuruluşundan bu yana birçok farklı sektörde faaliyet göstermiş ve çeşitli yeniliklere imza atmıştır. General Electric günümüzde de şirket electric dağıtımı, electric motorları, enerji, havayolu araç motorları, finans, gaz, aydınlatma, lokomotif, petrol, yazılım, silah ve rüzgar türbini gibi alanlarda aktif olarak çalışmaktadır. Bugün mobil servis aracılığıyla teknik servis hizmetini sürdüren ve tüm İzmir'de aynı anda teknik servis sunan İzmir Servis Çağrı Merkezi bugün son teknolojik cihazlarla siz değerli müşterilerimizin 7/24 hizmetindedir. General Electric İzmir Servis Çağrı Merkezimize dilerseniz "444 4 834" den ulaşabilir ve General Electric marka ürününüz için İzmir Servis Çağrı Merkezi teknik servis personeli çağırabilirsiniz.

General Electric İzmir Teknik Servisi ve Çağrı Merkezi olarak; tüm İzmir ilçe ve semtlerinde, buzdolabı, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi montaj, bakım ve arıza servis hizmetleri sunmaktayız.
Profesyonel ekibimiz ve garantili servis hizmetlerimizle, 7/24 hizmetinizdeyiz.

General Electric buzdolabı, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi gibi başlıca ürünlere teknik servis hizmeti sunan firmamız bugün başarılı çalışmalarıyla sektörde adından söz ettirmekte ve her gün başarılarının verdiği güvence ile hizmet vermeye devam etmektedir. Sizin de General Electric marka cihazınızda sorun varsa veya montaj işlerinizi yaptırmayı düşünüyorsanız size bu konuda profesyonel hizmeti verecek olan General Electric İzmir Servis Çağrı Merkezi'ni arayıp randevu alabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimizin telefonlarını bekliyoruz.

Güvenilir Ekip

Tüm Cihazlarınızı dürüst ve güvenilir ekibimize teslim edebilirsiniz.

Garantili Teknik Servis

Garanti dahilinde arıza tekrarı olan cihazlara her zaman servis önceliği tanınır. Kaliteli ve garantili bir onarım hizmeti almak için bizi arayın.

Profesyonel Hizmet

Bildirdiğiniz tüm çağrılar uzman kadromuz tarafından büyük bir titizlikle ve prfesyonelce incelencektir.

Teknik Servis gezici ekiplerimiz problemi makinanızı yerinde, evinizde tamir edecek. Böylelikle hem zamandan hem fiyattan tasarruf sağlayacaksınız. Bu sebepten dolayı şunu söylüyoruz. Piyasadaki en hesaplı, ekonomik çözümleri biz sunuyoruz.

Servisi Olduğumuz Cihazlar

Evinizde veya İşyerinizdeki Cihazlarınıza Sizin Kadar Biz de Değer Veriyoruz.

General Electric Buzdolabı servisi olarak çözüm odaklı hizmet vermekteyiz.

General Electric Buzdolabı problemlerinizde müşteri memnuniyeti, parça ve işçilik garantisiyle onarım işlemini tamamlamaktayız.

General Electric Klima Servisi olarak tamir, bakım, montaj ve yedek parça sektöründe hizmet vermekteyiz.

General Electric Teknik Servisi

Uygun fiyatlı, sözleşmeli bir bakım programı ile pahalı onarım masraflarından kaçınabilirsiniz. Deneyimli mühendis ve teknisyenlerimiz ile periyodik bakım anlaşması çerçevesinde koruyucu ve kestirimci bakım yapılarak cihaz ve sistemlerinizin her zaman efektif çalışmalarını sağlıyoruz.