Fagor İzmir Teknik Servis

Fagor Endüstriyel, otel, catering ve çamaşırhane ekipmanlarının lider bir üreticisidir.60 yılı aşan deneyimlerden oluşan çizdiği bir yolla, günden güne oluşan bilgi birikimi ve profesyonel otel işletmecilerinin ihtiyaçlarıyla Fagor Industrial, aynı marka altında ürünlerinin tamamını içeren kapsamlı bir bütün olarak sunmaktadır.Fagor taahhüt edilen ve yapmakta olduğumuz bir ekipmanı tam olarak tamamlayan ve en zorlayıcı profesyonellerin ihtiyaçlarını dahi karşılayan bir işçilik. Bugün mobil servis aracılığıyla teknik servis hizmetini sürdüren ve tüm İzmir'de aynı anda teknik servis sunan Ege Teknik İzmir Servis Çağrı Merkezi bugün son teknolojik cihazlarla siz değerli müşterilerimizin 7/24 hizmetindedir.Fagor Ege Teknik İzmir Servis Çağrı Merkezimiz e dilerseniz "0 232 375 13 35" den ulaşabilir ve Fagor marka ürününüz için Ege Teknik İzmir Servis Çağrı Merkezi teknik servis personeli çağırabilirsiniz.

Ege Teknik Fagor İzmir Teknik Servisi ve Çağrı Merkezi olarak; tüm İzmir ilçe ve semtlerinde, tüm yerli ve yabancı markaların, pişirme, çamaşır makineleri, bulaşık makineleri ve soğutma makineleri montaj, bakım ve arıza servis hizmetleri sunmaktayız
Profesyonel ekibimiz ve garantili servis hizmetlerimizle, 7/24 hizmetinizdeyiz.

Fagor pişirme, çamaşır makineleri, bulaşık makineleri ve soğutma makineleri gibi başlıca ürünlere teknik servis hizmeti sunan firmamız bugün başarılı çalışmalarıyla sektörde adından söz ettirmekte ve her gün başarılarının verdiği güvence ile hizmet vermeye devam etmektedir. Sizin de Fagor marka cihazınızda sorun varsa veya montaj işlerinizi yaptırmayı düşünüyorsanız size bu konuda profesyonel hizmeti verecek olan Ege Teknik Fagor İzmir Servis Çağrı Merkezi'ni arayıp randevu alabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimizin telefonlarını bekliyoruz.

Güvenilir Ekip

Tüm Cihazlarınızı dürüst ve güvenilir ekibimize teslim edebilirsiniz.

Garantili Teknik Servis

Garanti dahilinde arıza tekrarı olan cihazlara her zaman servis önceliği tanınır. Kaliteli ve garantili bir onarım hizmeti almak için bizi arayın.

Profesyonel Hizmet

Bildirdiğiniz tüm çağrılar uzman kadromuz tarafından büyük bir titizlikle ve prfesyonelce incelencektir.

Teknik Servis gezici ekiplerimiz problemi makinanızı yerinde, evinizde tamir edecek. Böylelikle hem zamandan hem fiyattan tasarruf sağlayacaksınız. Bu sebepten dolayı şunu söylüyoruz. Piyasadaki en hesaplı, ekonomik çözümleri biz sunuyoruz.

Endüstriyel Cihazlar Servisi

Uygun fiyatlı, sözleşmeli bir bakım programı ile pahalı onarım masraflarından kaçınabilirsiniz. Deneyimli mühendis ve teknisyenlerimiz ile periyodik bakım anlaşması çerçevesinde koruyucu ve kestirimci bakım yapılarak cihaz ve sistemlerinizin her zaman efektif çalışmalarını sağlıyoruz.