Empero İzmir Teknik Servis

Türkiye’ de üretimi olmayan birçok kaliteli ürünü, JP markası adı altında ülkeye ilk defa ithal ederek iç piyasaya sunan Empero, kendi ürettiği ürünlerini de dünyanın her yerinde kolay kullanılabilecek şekilde tasarlayarak üretiyor. Bu sayede son kullanıcı ve bayilerine maksimum memnuniyet sunuyor. Yenilikçi çizgisini kaliteden ödün vermeden koruyan Empero, işin mutfağında kaliteli ürün ve hizmet sunabilmek için çalışan, üretim yaptığı her alanda liderliği hedefleyen bir firma olmuştur. Piyasada olmayan ürünleri üretmek ve üretimi daha önce yapılmış ürünleri daha kullanışlı hale getirmek adına Ar-Ge çalışmalarına da büyük önem veren Empero, endüstriyel mutfağa yeni bir anlayış getirerek, her alana ve bütçeye uygun etkili çözümler sunuyor. Bu doğrultuda sürekli kendisini geliştiren, araştıran ve çağın ihtiyaçlarına cevap verebilmek adına sürekli yatırım yapan Empero, dünya standartlarında yapılan kusursuz üretimler ve satış sonrası verilen hizmetler sayesinde bugün Türkiye’nin en büyüğü olmayı başarmıştır. Bugün mobil servis aracılığıyla teknik servis hizmetini sürdüren ve tüm İzmir'de aynı anda teknik servis sunan İzmir Servis Çağrı Merkezi bugün son teknolojik cihazlarla siz değerli müşterilerimizin 7/24 hizmetindedir. Empero İzmir Servis Çağrı Merkezimize dilerseniz "444 4 834" den ulaşabilir ve Empero marka ürününüz için İzmir Servis Çağrı Merkezi teknik servis personeli çağırabilirsiniz.

Empero İzmir Teknik Servisi ve Çağrı Merkezi olarak; tüm İzmir ilçe ve semtlerinde, tüm yerli ve yabancı markaların, endüstriyel ekipmanlar ve medikal ekipmanlar montaj, bakım ve arıza servis hizmetleri sunmaktayız
Profesyonel ekibimiz ve garantili servis hizmetlerimizle, 7/24 hizmetinizdeyiz.

Empero endüstriyel ekipmanlar ve medikal ekipmanlar gibi başlıca ürünlere teknik servis hizmeti sunan firmamız bugün başarılı çalışmalarıyla sektörde adından söz ettirmekte ve her gün başarılarının verdiği güvence ile hizmet vermeye devam etmektedir. Sizin de Empero marka cihazınızda sorun varsa veya montaj işlerinizi yaptırmayı düşünüyorsanız size bu konuda profesyonel hizmeti verecek olan Empero İzmir Servis Çağrı Merkezi'ni arayıp randevu alabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimizin telefonlarını bekliyoruz.

Güvenilir Ekip

Tüm Cihazlarınızı dürüst ve güvenilir ekibimize teslim edebilirsiniz.

Garantili Teknik Servis

Garanti dahilinde arıza tekrarı olan cihazlara her zaman servis önceliği tanınır. Kaliteli ve garantili bir onarım hizmeti almak için bizi arayın.

Profesyonel Hizmet

Bildirdiğiniz tüm çağrılar uzman kadromuz tarafından büyük bir titizlikle ve profesyonelce incelencektir.

Teknik Servis gezici ekiplerimiz problemi makinanızı yerinde, evinizde tamir edecek. Böylelikle hem zamandan hem fiyattan tasarruf sağlayacaksınız. Bu sebepten dolayı şunu söylüyoruz. Piyasadaki en hesaplı, ekonomik çözümleri biz sunuyoruz.

Endüstriyel Cihazlar Servisi

Uygun fiyatlı, sözleşmeli bir bakım programı ile pahalı onarım masraflarından kaçınabilirsiniz. Deneyimli mühendis ve teknisyenlerimiz ile periyodik bakım anlaşması çerçevesinde koruyucu ve kestirimci bakım yapılarak cihaz ve sistemlerinizin her zaman efektif çalışmalarını sağlıyoruz.