AEG İzmir Teknik Servis

Allgemeine Elektricitats-Gesellschaft AG ya da kısaca AEG olarak bilinen marka Avrupa ülkelerinden Almanya’nın sahibi olduğu bir markadır. Almanya’nın en köklü markalarından olan AEG, ağırlıklı olarak elektrik endüstrisinde faaliyet gösterir. Avrupa Birliği ve de dünya genelinde son derece popüler bir Alman markası olan AEG, özellikle ürettiği sağlam ürünler ile adından söz ettirir.Vizyon sahibi mimar Peter Behrens, 1907 yılında AEG'nin Artistik Danışmanlığına getirilmiş Behrens'in AEG için yaptığı çalışmayla, modern endüstriyel tasarımın kurucusu olduğu kabul edilir.Çok yoğun şekilde çalışan Behrens; en işlevsel olduğu kadar, en estetik AEG ürünlerini geliştirdi.AEG yaptığı her şeyin merkezine yenilikçiliği koyar. İlk elektrikli buzdolabından, sıcak su pompa teknolojisiyle donatılmış çamaşır kurutucuya uzanan bir yelpazedeki ev aletleri, böyle yenilikçi bir anlayışın eseridir.Kurulduğu günden bu yana sektörün verdiği tecrübe ile müşterilerine kendini geliştiren firmamız her geçen gün İzmir'de günlük servis kapasitesini arttırmış ve sunduğu servis hizmetleri ile başarılarını sürdürmektedir. Bugün mobil servis aracılığıyla teknik servis hizmetini sürdüren ve tüm İzmir'de aynı anda teknik servis sunan İzmir Servis Çağrı Merkezi bugün son teknolojik cihazlarla siz değerli müşterilerimizin 7/24 hizmetindedir. AEG İzmir Servis Çağrı Merkezimize dilerseniz "444 4 834" den ulaşabilir ve AEG marka ürününüz için İzmir Servis Çağrı Merkezi teknik servis personeli çağırabilirsiniz.

AEG İzmir Beyaz Eşya Teknik Servisi ve Çağrı Merkezi olarak; tüm İzmir ilçe ve semtlerinde, tüm yerli ve yabancı markaların, klima, buzdolabı, fırın, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi montaj, bakım ve arıza servis hizmetleri sunmaktayız
Profesyonel ekibimiz ve garantili servis hizmetlerimizle, 7/24 hizmetinizdeyiz.

AEG tüm yerli ve yabancı markaların, klima, buzdolabı, fırın, çamaşır makinesi başlıca ürünlere teknik servis hizmeti sunan firmamız bugün başarılı çalışmalarıyla sektörde adından söz ettirmekte ve her gün başarılarının verdiği güvence ile hizmet vermeye devam etmektedir. Sizin de AEG marka cihazınızda sorun varsa veya montaj işlerinizi yaptırmayı düşünüyorsanız size bu konuda profesyonel hizmeti verecek olan AEG İzmir Servis Çağrı Merkezi'ni arayıp randevu alabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimizin telefonlarını bekliyoruz.

Güvenilir Ekip

Tüm Cihazlarınızı dürüst ve güvenilir ekibimize teslim edebilirsiniz.

Garantili Teknik Servis

Garanti dahilinde arıza tekrarı olan cihazlara her zaman servis önceliği tanınır. Kaliteli ve garantili bir onarım hizmeti almak için bizi arayın.

Profesyonel Hizmet

Bildirdiğiniz tüm çağrılar uzman kadromuz tarafından büyük bir titizlikle ve prfesyonelce incelencektir.

Teknik Servis gezici ekiplerimiz problemi makinanızı yerinde, evinizde tamir edecek. Böylelikle hem zamandan hem fiyattan tasarruf sağlayacaksınız. Bu sebepten dolayı şunu söylüyoruz. Piyasadaki en hesaplı, ekonomik çözümleri biz sunuyoruz.

Servisi Olduğumuz Cihazlar

Evinizde veya İşyerinizdeki Cihazlarınıza Sizin Kadar Biz de Değer Veriyoruz.

aeg ankastre servisi, aeg ankastre fırın servisi, aeg ankastre ocak servisi, aeg ankastre mikro dalga servisi

aeg buzdolabı servisi, aeg buzdolabı servis

aeg çamaşır makinesi servisi, aeg kurutma makinesi servisi

aeg bulaşık makinesi servisi, aeg bulaşık makinesi servis

aeg servisi, aeg teknik servisi, aeg izmir servisi, aeg izmir teknik servisi, aeg servis, aeg kombi servisi

aeg klima servisi, aeg klima servis